VAH CHP VAH!

VAH CHP VAH!

VAH CHP VAH!
02 Aralık 2020 - 10:41

CHP’NİN KURMAYLARI YAZI TURAYLA KAZANILAN SEÇİM SONRASI MENEMEN’DE ZİL TAKIP OYNADI…
 
SİZDE HİÇ UTANMA YOK MU?
 
Millet İttifakı Menemen’de çatladı ve ilk alarmı verdi…
 
Yobazların katlettiği Şehit Asteğmen Kubilay olayından sonra Menemen bir kez daha tarihe geçti. Kemal Kılıçdaroğlu’nun bizzat atadığı Belediye Başkanı  Serdar Akssoy’un tutuklanması sonrası yapılan seçimi CHP adayı Deniz Karakurt ancak yazı turayla kazanabildi. Oysa CHP’nin 15, seçim ortağı İyi Parti’nin 3 meclis üyesine karşılık AKP’nin 10, MHP’nin de 2 üyesi  bulunuyordu. Yani CHP adayı  18’e 12 gibi bir sonuçla rahatlıkla seçilebilecekti.
Kılıçdaroğlu’nun talimatıyla Menemen’e gelen CHP kurmayları, Oğuz Kaan Salıcı, Seyit Torun ve Selin Sayek Böke’nin Menemen’de salonda testi gibi dizilmesinden sonra başlayan seçimin kazananı az daha AKP oluyordu. Çağdaş Hukukçular Üyesi Avukat Deniz Karakurt seçimi ancak kurayla kazanabildi.  Meral Akşener’in ülkücü komando ağabeyi için park açan Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü’ye tek laf etmeyen CHP kurmayları İyi Partili meclis üyelerinin AKP ile işbirliği sonrası bakalım ne yapacaklar? İyi Parti’nin, CHP’nin oy depolarındaki ulusalcı oylara göz diktiği gerçeğini bakalım ne zaman anlayacaklar. Geçmişte rahmetli Demirel’in başbakanlığında milliyetçi cephelerin kuruluverdiğini  bakalım ne zaman hatırlayacaklar? CHP kendi gücüyle lokomotif olamazsa bir gün bunlar yine tekrarlanabilir.
Kurayla kazanılan seçim sonrası Menemen sokaklarında tur atıp sevinç gösterileri yapan CHPli Oğuz Kaan Salıcı, Seyit Torun ve Selin Sayek Böke’yi ben de kutluyorum. Sizler de arayıp tebrik edin. Urla’da FETÖcü Burak Oğuz’u, Menemen’de zimmetçi Serdar Aksoy’u aday olarak çıkartarak Genel Başkan’a sunan İzmir İl Başkanı Deniz Yücel’i de arayıp tebrik etmeyi unutmayın. Vah CHP vah!
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum