VAH CHP VAH!

VAH CHP VAH!

VAH CHP VAH!
04 Ekim 2020 - 21:24

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu CHPli mi? Atatürkçü mü, laik mi?
Kızgın tavadaki tereyağı gibi eriyen CHP, Gerçekten Atatürk’ün kurduğu parti olarak mı yoluna devam ediyor? Yoksa bir inanılmaz projenin gerçekleşmesi uğruna, inanılmaz  bir kandırmacanın büyük parçası mı?
Gelin bu sorunun cevabını yazının başlığındaki fotoğrafta arayalım…
Fotoğraftaki gülmeyi ve konuşmayı dahi beceremeyen,  lacivert takım elbisesi, kırmızı kravatı ile koltukta eğreti oturan şahıs, CHP’nin herkesi kandırıp İzmir gibi bir ilin, Urla gibi ilçesinden belediye başkan adayı yaptığı FETÖCÜ Burak Oğuz… Yani, silahlı, aşağılık, Cumhuriyet, laiklik düşmanı, Millet’in Meclisi’ne dahi silahlı saldırı düzenlemiş bir örgütün üyesi…
FETÖcü olduğu ortaya çıkıp, tutuklandıktan sonra “Ben FETÖcü filan değilim” dahi diyemeyen, savunmasını “Eskiden onlarla birlikteydim ama değiştim” mealinde saçmalamakla yapan ve kendisinin bir kumpasa kurban gittiğini ortaya atıp, yalancı tanıklar dinletip savcıları ve hakimleri yanıltmaya çalışan bu şahıs, şimdi CHP’nin baş tacı…
Bakınız, Kemal Kılıçdaroğlu bu FETÖcüyü ikinci kez odasında kabul ediyor…  Ne hakla, ne sebeple bunu yaptığını sanıyorsunuz?
“Efendim kumpasa kurban gitti! Durun cezası kesinleşmedi” gibi aptal söylemleri yapmayın sakın! Yahu Burak Oğuz’un Fetöcü olduğunu bir biz bilmiyormuşuz! CHP’nin içine sızdığı zaman bile bu şahsın          Fetöcü olduğu, parti yönetiminde bile gündeme gelmiş. Siz ne diyorsunuz?
Hoş FETÖCÜ olmasaydı da, bu görevi en azından ben sonuna kadar götürebileceğinden şüpheliydim. Akli muvazenesinin yeterli olmadığını düşünüyorum.
Peki; Kemal Kılıçdaroğlu ne yapmaya çalışıyor?
Bir taraftan eli kanlı PKK’yı kucaklarken, diğer taraftan yine eli kanlı Fetö örgütüne sarılması nedendir?
Ben lafı uzatmadan söyleyeyim;
Kemal Bey’in misyonu CHP’yi bitirmektir!  Düşünüyorum, taşınıyorum, yaşananlara bir tek böyle bir mantıklı açıklama getirebiliyorum.
Bu parti, artık Atatürk’ün partisi değildir.  Bu parti 6 OK’un gösterdiği yönlere gitmiyor. Terör örgütlerinin, terör örgütü sempatizanlarının işgali altındadır ve bunun tek sorumlusu Kemal Kılıçdaroğlu’dur…
Şimdi gelelim FETÖcü Burak Oğuz’a…
Bütün ilişkileri gün yüzüne çıktı. Kimse bunun FETÖcü olmadığını söyleyemedi. Kendi de dahil. Peki bu şahıs nasıl oluyor da; resmi törenlerde gelip protokolde ilçe kaymakamının arkasında durabiliyor! Nasıl oluyor da; sokak sokak gezip, “Sonunda demokrasi kazanacak” gibi sözlerle, insanları kışkırtıcı söylemlerle faaliyetler SERGİLEYEBİLİYOR? Nasıl oluyor CHP ilçe yöneticileri bu Fetöcü’nün peşinde koşturup, onu ev ev dolaştırıp, insanlara “Belediye başkanımız” olarak tanıtıp, siyasi oyunlara kurban gittiğini söyleyebiliyorlar?
Siyasi oyunlara kurban giden politikacılar olmuştur! Mutlaka olmuştur ama, Burak Oğuz onlardan biri değildir...
Bu Fetöcü arkadaş, düğünlere gidip kendisini belediye başkanı olarak anons ettiriyor. Milli Bayramlarda protokolün arasına sızabiliyor ve buna kimse bir şey demiyor!
Ben size söyleyeyim;
CHP başından ayaklarına kadar terör örgütlerine bulaşmıştır.
Artık Atatürk’ün CHPsi değil, ne olduğu halk tarafından bilinmeyen gizli oyunların içinde debelenen bir siyasi oluşumdur. Bir tarafı FETÖ, bir tarafı PKK’dır!
Urla’da ilçe kaymakamını bile sindiren Burak Oğuz’un faaliyetlerini sürdürmesi, bu faaliyetlerin CHP tarafından kabul görmesi ve sahiplenilmesi kabul edilir değildir.  Kemal Kılıçdaroğlu da, anketlerde yüzde 15’e kadar düşen CHP’de son görevlerini de yerine getirmektedir. Bu son görev ise dağılma sürecidir ki; bu süreç ustalıkla idare edilmektedir.
 
 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum