URLA'DA BU İŞLERİ SAVCILAR AYDINLATMALI...

URLA'DA BU İŞLERİ SAVCILAR AYDINLATMALI...

URLA'DA BU İŞLERİ SAVCILAR AYDINLATMALI...
10 Ekim 2019 - 21:26

Urla’da bir şahsiyet var!
Cambazların önderi bu arkadaş!
Partisi yok!
Tarafı yok…
İlkesi yok…
Yanında kendi gibi üç beş yiğit(!) ile iş çeviriyorlar…
İhaleler alıp,  para kazanıyorlar!
Sorun; kendisini aslan, kaplan, mert yiğit zannediyor…
Aslında ip cambazlarının önderi…
…………
Bu vatandaş, kendisini denizin kıyısına atmış, okyanusta yüzdüğünü zannediyor!
Bir bakıyorsun AKPli, bir bakıyorsun MHPli, bir bakıyorsun CHPli…
Nerede menfaat varsa oralı olan bu cambaz  Fetö ile mücadelesi ile övünüyor. “Bir sürü Fetöcü’yü içeri attırdım” söylemleriyle prim yapmaya çalışıyor!
 
Yerel seçim öncesinde bu cambaz, herkese belgeler gösteriyor, Urla CHP adayının Fetöcü olduğunu iddia ediyordu. Bantlar dinletiyor, belgeler, isimler veriyordu. Seçimlerden sonra CHPli başkanın en yakınındaki adam oldu.  Bu değişimi soranlara da “İpleri elimde” demeye başladı… 
Ben de geçtiğimiz günlerde kendisine rastlamış, bu mucize değişimi  sormuştum. Belediyeden büyük bir iş alacağını imzaları 15’ine kadar atacağını söyledi. Ben de şaşırıp, “Yahu nasıl olur?” diye sorunca “Abi kendi adıma almıyorum işi. Bu bana yakışmıyor gibi görünüyor ama başkanın ipi boynuna doladım, nereye çekersem oraya geliyor” dedi.
 
Tabii bunun yakışıksız bir tavır olduğunu söyledim. Bu işin bir vatan meselesi olduğunu anlattım. Arkamdan birilerine ana avrat küfürler etmiş. Aynen iade ettim… “Küfür edene iade şart” dedi. Afiyet olsun!
Şimdi bu arkadaşın millete seçim önceleri dağıttığı bilgilerde, sözde CHPli başkanın Fetö ilişkileri anlatılıyor. Bu videoyu birisi çekmiş, Urla’nın yarısında var. Bende de var tabii. Bizim cambaz, videoda soruşturma yapıyor ve Veli isimli biriyle konuşuyor, ondan bilgi alıyor… Veli her kim ise; önemli derecede bilgiler ve isimler veriyor. Bizim CHPli’nin vaiz olduğunu ortaya atıyor… Doğrudur, yalandır bilemem… Ama bu araştırılmalı. Yoksa böyle bir iş, adamı temize çıkartmalı değil mi?
Bunu ortaya koymak, araştırmak gazeteciler kadar savcıların da görevi. 
Belki bir “iyi” savcı, beni çağırıp, konu ile ilgili bilgi ister! Elimdeki bilgileri ister…
Malum Fetö Borsası hala işliyor! Ve; Fetö örgütünün yeniden toparlanmaya çalıştığı biliniyor!
Ani zenginleşenler var. Tehditler şantajlar var!
Cambazlar ortalıkta at koşturuyor! İktidarın gücünü kullandıkları savı ile milleti korkutup ürkütüyorlar. AKP de CHP de, millet de bu zihniyetten çok zarar gördü.
 
Demem o ki;
Urlalılar’ın canına tak ettiren bu işlerin bir an önce aydınlatılması gerekiyor. Savcılarımızın beni çağırıp bu işi sormasını bekliyorum!  Şahsıma yapılan tehditlere gelince; ateş olsalar cürümleri kadar yer yakarlar. Kimseden korkum yok, veremeyecek hesabım ise hiç yok. Aksi olsaydı kurtlar vadisinde üzerimde tırnak makası bile olmadan dolaşmazdım.
Cambaz ve ekibi, trol arkadaşları ile ki; belediyeden bunlarla iş almayı hedeflemiş! Sosyal medyadan iftira ve yalanlarla insanları taciz ediyor, çaktırmadan tehditler savuruyorlar… Benim yazılarıma da iftira dolu yorumlar yazdılar. Cehalet erbabı olduklarından savcılığa şikayette bulunmadım. Ama inşallah yetkililer  bu işleri öğrenmek isterler, beni çağırırlar,  onları da aradan çıkarırım. Şikayet dilekçelerini gitmişken veririm.
Cambaz kardeşe şunu söylemeliyim… Sen giderken ben çoktan dönüyordum. Her cebimden senden on tane çıkarırım. Cin olmadan şeytan çarpmaya kalkışmayacaksın.
Bir de atasözü sunayım sana; “El yumruğu yemeyen, kendisinin yumruğunu değirmen taşı sanırmış”
 
CHPli başkana gelince;
Dik durmalısın. Sana bunları yapanlarla işbirliğine girdiğinde, insanların akıllarına neler geliyor neler. Ben olsam senin yerine bu haberden sonra hemen savcılığa gider, senin Fetöcü olduğunu her yerde videolarla anlatanları  ispata çağırırdım.
Ha! Videolar bende var, istersen alabilirsin ve hakkında neler söylendiğini, nasıl videolar dağıtıldığını ve Urla’nın yarısında bulunan bu videoların neler içerdiğini görebilir şikayetçi olabilirsin. Sana da bu, son kıyağım olur! Ve ben, alışkınım; hiçbir karşılık beklemem, büyük işler de istemem!
Haydi bakalım, savcılık orada. Akla kendini, sustur bu adamları!
Bak boynuna ip bağlamışlar “Bundan ala ceza mı olur, nereye çeksem oraya geliyor” diyor adamlar.  Haydi millet mert görsün, kral görsün! Yoksa susup, kabullenecek misin?

 
 
 
 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum