TELE 1 YÖNETMENİ, RAHMİ TURAN'I GEÇTİ

TELE 1 YÖNETMENİ, RAHMİ TURAN'I GEÇTİ

TELE 1 YÖNETMENİ, RAHMİ TURAN'I GEÇTİ
31 Ocak 2021 - 20:02

Tele 1’in yönetmeni Merdan Yanardağ asparagasta Rahmi Turan’ı geçti…
 
Parayı aldı,  düdüğü çaldı!
 
CHP Genel Merkezi’nin Tele 1’e her ay, 118 bin lira ödediği iddiası yalanlanamadı…
 
ENDER COŞKUN YAZDI


Atalarımız, “Boynuz kulağı geçer” demiş…
Çok haklılar…
Tele 1’in Genel Yönetmeni Merdan Yanardağ da, Türk Basını’nın “ASPARAGAS KRALI” Rahmi Turan’ı geçti…
Yanardağ, CHP’den istifa eden 3 milletvekilini tıpkı Rahmi Ağabey’i gibi sarayın güdümünde olmakla itham etti…  Bu gazetecilik değil, alçaklıktır, BU VİCDANSIZLIKTIR!
FETÖ kumpası ile tutuklanan ancak 41 ay boyunca eğilmeyen ve dimdik duran Teğmen Mehmet Ali Çelebi ve arkadaşlarını  Saray Oyunları’nın içinde göstermek çabası, en azından ahlaksızlıktır. Merdan Yanardağ bunu niçin yaptı?  Biraz  araştırıp soruşturunca, Tele1’in CHP Genel Merkezi’nden geçtiğimiz Ağustos ayına kadar, her ay 118 bin lira aldığını öğrendim. Teyit edip, bir yanlışlık yapmamak için Yanardağ’ı ve Tele1’in İzmir Temsilcisi Tuncay Mollaveisoğlu’nu aradım. Daha önce açılan telefonlar bu kez açılmayınca, mesaj atıp açık açık sordum. Yine yanıt gelmeyince “Susmanız, iddiaların doğruluğunu mu kanıtlıyor?” diye bir kez daha mesaj attım. Yine yanıt gelmedi. AKP Medyası’nda biliyorduk ama, CHP’nin medyasında tetikçilik anlamı taşıyacak faaliyetler olmaz, olamaz diye düşünüyorduk.  Yanılmışız. Para ve çıkar ilişkisi vicdanları eski radyolar gibi çatıya kaldırmış. CHP Genel Merkezi’nin beslediği TELE 1’in yönetmeni anlaşılan kestiği faturaların karşılığını namuslu yurtsever insanlara çamur atarak ödemeye çalışıyor.  Yanadağlar  her zaman patlamaz…  Anlaşılan o ki; Merdan’ın yanardağı parayı aldığı müddetçe hep ateşlenecek, etrafına da lav değil, iftira püskürtecek. Yazık çok yazık.
Bu arada Tele 1’in İzmir’deki yayınları AKPli bir işadamının gökdeleninden devam ediyor.  Oysa, Merdan Yanardağ, üç ay önce bana buradan bir ay içinde ayrılacaklarını söylemişti… Bu da doğru çıkmadı…
 
 
 
 
 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum