SKANDALLARIN EFENDİSİ!

SKANDALLARIN EFENDİSİ!

SKANDALLARIN EFENDİSİ!
11 Kasım 2020 - 10:21

Meral Akşener’in ülkücü ağabeyi için büst yaptırıp park açan Çiğli belediye Başkanı Utku Gümrükçü yeni bir skandala imza attı
 
HER GECE BARDA GÖNLÜ HOVARDA !
GENELDE Yeni Asır’ın yazdığı her 10 haberin 6 sı yalan, 2 si yanlış, kalanı da eh biraz doğrudur. Gazeteciliği bir yana bırakıp sadece CHP’yi vurmaya odaklanmış bu gazetenin, “CHP’li başkan Alsancak’ta barda görüldü” haberi ne yazık ki o iki haberden birisi… Deprem sonrası kurtarma çalışmalarının sürdüğü günlerin akşamında Alsancak Gül sokaktaki bir barda içkisini yudumlayan Çiğli Belediye başkanı Utku Gümrükçü 10 gün önce de Meral Akşener’in 12 Eylül öncesi ünlü bir komando olan ağabeyi için büst yaptırıp, park açması ile gündeme gelmiş ve CHP tabanı ile devrimcilerin büyük tepkisini çekmişti.
FETÖ’DEN altı yıl üç aya mahkum olan Urla eski Belediye Başkanı Burak Oğuz ve Utku Gümrükçü gibi adamlar nasıl aday yapılıp başkan seçtirildi ? Burak Oğuz’un ardında FETÖ’cü alçaklar, Utku Gümrükçü’nün de arkasında pazarlamacılık yaparken suçüstü olan Tuncay Özkan var. İddia ediyorum ön seçim olsaydı bu mevcut belediye başkanlarının yarıdan fazlası aday olamazdı. Her gece barda gönlüm hovarda mantığı ile içkisini yudumlayan Çiğli Belediye başkanı, deprem felaketinin ardından gecelerini gündüzlerine katıp canla başla çalışan Tunç Soyer, Bayraklı Belediye başkanı Serdar Sandal, Bornova Belediye başkanı Mustafa Iduğ ve Konak Belediye başkanı Abdül Batur olmak üzere bir çok CHP’li başkanın emeklerine, çabalarına büyük saygısızlık etmiştir. Yazıklar Olsun… Yazımı size kulislerde dolaşan bir bilgiyi paylaşarak bitireyim. İzmir Milletvekili Murat Bakan’ın desteği ile İZBETON’un başına gelen Heval Savaş Kaya’nın suyu ısındı. Kaya yılbaşında görevden alınıyor. Ayrıntılar daha sonra.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum