MUHARREM İNCE YİNE SIRTINDAN HANÇERLENDİ!

MUHARREM İNCE YİNE SIRTINDAN HANÇERLENDİ!

MUHARREM İNCE YİNE SIRTINDAN HANÇERLENDİ!
23 Ekim 2020 - 15:41

Muharrem İNCE'nin fotoğraf karesinden çıkarılması skandalının ardından Tuncay ÖZKAN çıktı.
         MUHARREM İNCE YİNE SIRTINDAN HANÇERLENDİ!
         CHP Genel Başkan Yardımcısı'yken, elinde çanta, belediye - belediye dolaşıp bir asansör firması için pazarlamacılık yaparken suçüstü olan Tuncay ÖZKAN anlaşılan o ki CHP'nin başına bela olmayı sürdürecek. Kurultayda seçilemeyen ama her nedense Kılıçdaroğlu tarafından başdanışman yapılıp aynı yetkilerle göreve devam etmesi sağlanan ÖZKAN en son büyük bir skandala imza atarken aslında Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Muharrem İNCE'nin nasıl kalleşçe hançerlendiğini de kanıtlamış oldu.
         Bekir COŞKUN'un cenaze töreninde Kılıçdaroğlu ile Muharrem İNCE'nin yanyana saf tuttuğunu gösteren fotoğrafın kadrajlanıp İNCE'nin atılarak CHP'nin resmi sitesinde yayınlanması öyle sıradan bir olay değildir. Bu, Muharrem İNCE'nin 24 Haziran seçimlerinde bizzat bazı CHP'lilerce arkadan hançerlendiğinin kanıtıdır. Bunu yapanlar, Muharrem İNCE'nin dediği gibi acaba kendisine oy vermiş midir? Vermiş olduklarını düşünmek saflık olur. Muharrem İNCE seçim gecesi tuzağa düşürülmüş, kendisine pusu kurularak bitirilmek istenmiştir. Bu ekibin başında da pazarlamacı Tuncay ÖZKAN vardır.
         Şimdi soru şu? CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu bunca skandala rağmen Tuncay ÖZKAN'ı niçin koruyup gözetiyor? Tuncay ÖZKAN'dan korktuğu, çekindiği birşeyler mi var? ÖZKAN, Sebahattin ÖNKİBAR'ın, “Türkiye Gazetesi'nin sahibi Enver ÖREN hakkında kitap yazdığını açıkladı ama kitabı yayınlamadı. Niçin?” sorusuna yanıt veremediği gibi mahkemeye de gitmedi. İnsan ister istemez düşünüyor şimdi. Acaba Tuncay ÖZKAN, Kemal KILIÇDAROĞLU için de dosya hazırlayıp, kitap mı yazdı? Yorum yok... Delegelere yazdığı son mektupda, “Herşeyi Genel Başkanımın bilgisinde yaptım ...” derken ne demek istedi? Asansör firması için pazarlamacılık yaparken, KRT Televizyonu için abonmanlık makbuzu keserken de Kılıçdaroğlu'na danıştı mı?
         Kısacası bu Tuncay ÖZKAN birileri kendisine dur diyemezse CHP'nin başını yiyecek.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum