MUHARREM İNCE'YE SUİKAST!

MUHARREM İNCE'YE SUİKAST!

MUHARREM İNCE'YE SUİKAST!
26 Şubat 2021 - 12:10

MUHARREM İNCE’YE SUİKAST
 
Şaban Sevinç, Türk Basını’nda artık sayıları çok azalmış, birkaç namuslu gazeteciden birisidir. Vicdanlıdır ve  CHPli kimliğini hiçbir koşulda satmamış bir isimdir.  Şaban Sevinç’in birkaç gün önce yaptığı açıklama  gözlerden kaçtı! Yandaş medya uyudu, CHP’nin candaş medyası da işine gelmediği için haberi görmezlikten geldi.
Şaban Sevinç, Cumhurbaşkanlığı seçim sürecinde Halk TV’yi yönetirken, haberlerde Muharrem İnce’yi ön plana çıkarttığı için, CHP Genel Merkezi’nce uyarıldığını açıkladı. Daha sonra da bu kanaldan ayrılmak zorunda kaldı.
Düşünebiliyor musunuz, CHP’nin Cumhurbaşkanı Adayı, CHP’nin kanalında “Kesik” yiyor! Bunun adı Muharrem İnce’ye suikast, bunun adı CHP’ye ihanet değilse nedir? Şaban Sevinç’in tekzip edilemeyen bu açıklaması partisinden ayrıldığı için eleştirilen Muharrem İnce’ye CHP’de hayat hakkı kalmadığının ve açık açık “GİT” denildiğinin en büyük kanıtıdır.
Kendi adayına ambargo uygulayan CHP bu tavrı ile Recep Tayyip Erdoğan’ın önünü açan partidir. Malum; Ekmelettin İhsanoğlu’nu da aday yapan yine bu CHP idi… Muharrem İnce’nin başlattığı Memleket Hareketi’nin giderek ivme kazandığını gören CHP, İzmir için Tuncay Özkan’ı görevlendirmiş, ona “İstifaları önle   CHP’yi toparla” talimatı vermiş.
Bir asansör firması için pazarlamacılık yaparken suçüstü olan Tuncay Özkan Urla ve Menemen’in kaybedilmesinin mimarı İzmir İl Başkanı Deniz Yücel ile el-ele verip, CHPlileri partilerinden ayrılmamaları için ikna turuna çıkacaklarmış.
CHPliler bilinçlidir, akıllıdır. Ne yapacaklarını bilirler. Tuncay Özkan ile Deniz Yücel’e duyulan sevgi ve saygı da bitmiştir. Bu ikili İzmir’i toparlayamaz.
 

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Gülsen yetmen
  2 ay önce
  Ne yaparlarsa yapsınlar iİncenin yükselisıni durduramazlar
 • Özcan ÇAMDAĞ
  2 ay önce
  Yenilir yutulur değil genel merkez derhal ilgilenmelidir. Tuncay OZKAN CEVAP VERMELİDİR. İTHAM EDİLİYOR