HALA KANDIRIYOR!

HALA KANDIRIYOR!

HALA KANDIRIYOR!
18 Temmuz 2020 - 00:04

Ender Coşkun ile birlikte yaptığımız  BASIN ÇAMAŞIRHANESİ programı birkaç aylık aradan sonra Urla’dan Ankara’ya uzanan rezaletler zinciri ile bomba gibi geri döndü.
Dönüşün ilk programı önemli mesajlar veriyordu…
CHP’nin FETÖ’den tutuklanan ve ceza alan ilk belediye başkanı olan Burak Oğuz, halkın arasında “Demokrasi kazanacak” sloganı atarak, yancılarıyla dolaşmaya başladı.  Bu arada 16.07.2020 tarihli Sözcü Gazetesi’nin manşetini sizlere  hatırlatmak istiyorum.
Aytunç  Erkin FETÖ Kumpasıyla karalanan ve başına gelmedik kalmayan emekli Albay, Ahmet Zeki Üçok ile röportaj yaparak  ilginç ve aynı zamanda korkunç gerçekleri ortaya koymuş. Üçok, bu röportajda FETÖ Terör Örgütü’nün halen aktif olduğunu açıklıyor ve geçtiğimiz ay 40-50 tanınmış FETÖcü’nün Almanya’nın Köln şehrinde önemli bir toplantı gerçekleştirdiklerini anlatıyor!
Bakınız Üçok bu toplantıda alınan kararları özetle nasıl anlatıyor:
-FETÖ’ye zarar verebilecek subay ve generaller hakkında asılsız ihbarlar oluşturulacak!
-Bu generallerin YAŞ’ta terfileri engellenecek!
-Savcılıklara asılsız ihbarlar yapılacak!
-FETÖ’ye zarar verebilecek gazeteciler sahte ihbarlarla şikayet edilecek ve tutuklanmaları sağlanacak.
Yani, sahte şahitlerle, sahte şikayetlerle savcılara gitmeleri sağlanacak, tutuklanmaları için ne gerekiyorsa yapılacak!
 
Şimdi bu konuyu, kamuoyuna ve sayın Urla ve İzmir’deki Terör Savcılarının dikkatine sunmak zorunluluğu doğdu… Sözcünün bu haberinin baştan sona doğru olduğu konusunda kimsenin şüphesi olmasın. Zaten bizim yaşadıklarımız da FETÖ’nün aktif olduğunu gösteriyor!
FÖTÖcü  Burak Oğuz; Urla’da bazı arkadaşlarıyla kumpas peşinde… Ve bu ilk girişimi değil.
 
FETÖcü Burak Oğuz şimdi Urla’da dolaşarak “Demokrasi kazanacak, yeniden adayım” diyor! Ama tutuklandığı günden bu yana “FETÖ alçak bir örgüttür, ben terör örgütü ile hiç ilişki kurmadım, onlarla işler çevirmedim” diyemedi. 
Burak Oğuz CHP’nin ilçe merkezine gidiyor… Acemi politikacılar Burak Oğuz parti binasını ziyaret edecek diye meclis üyelerini ve yönetim kurulu üyelerini partiye çağırıyor! Burak Oğuz, bunları aslında tuzağa düşürerek, toplumda sanki beraat etmiş gibi bir algı yaratıyor!  Aynı numarayı Genel Merkez’de de yapıyor. Gidiyor ve emrivaki ile Kılıçdaroğlu ile fotoğraf çektiriyor…
Bu arkadaş şu anda 17. Ağır Ceza mahkemesi kararı ile Terör örgütü üyesidir.
 
KAYMAKAMLA RESİM VERİYOR!
 
CHP açısından bakılınca  Urlalılar’ın yerel seçimde kullandıkları oyları çöpe gönderen kişidir!
Şimdi açılışlarda gidip Kaymakam’ın oturduğu masaya ilişiyor ve çok sevdiği görüntü verme zevkini tatmin ediyor! Burak Oğuz’u Kaymakam Bey’in masasında otururken görenler “Terör örgütü üyesi olsa Kaymakam’ın masasında oturabilir mi?” diyorlar!
Ama iki dakika sonra Kaymakam rahatsız olup kalkıp gidiyor!
Burak Oğuz “Demokrasi kazanacak” diyor!
Demokrasiye bu kadar inanıyorsan seni aday yapan kimler ise söyleyeydin de, ön seçim yapsalardı!
 
Şimdi dikkatlerinizi mahkeme safhasına çekmek istiyorum!
Burak Oğuz  son duruşmalarında sürekli beni bir kumpasın içine çekmeye çalıştı. Eşi, yalancı şahit ayarladı.  Yalancı şahit mahkemenin içeriği ile hiç ilgisi olmayan bir konuyu ortaya atıp, benim açtığım alacak davası ile ilgili sapkın açıklamalarda bulundu.  Başarısız bir girişimdi. Mahkeme yemedi.
 
Biz daha önce, FETÖ’cü bazı kişilerin  FETÖcü savcıları ayarlayarak bizi birilerinin FETÖ ilişkilerini yazdığımız ve fotoğrafla belgelediğimiz için gözaltına aldırdıklarına tanık olduk.  Bir şey çıkaramayan aynı kumpasçıların sonra yalancı tanıklarla bize şantaj davası açtığını gördük. Ondan da beraat ettik.
Burak Oğuz tutuklandıktan sonra bu ekibin içindeki bir gazetecinin  ”Burak Oğuz’u Mutlu Tuncer ihbar etti” diye manşet altığını gördük.  “İhbarcı Mutlu Tuncer mi?” diyerek beni hedef gösterdiğini yaşadık. Geçtiğimiz günlerde Burak Oğuz’un kasası ve kankası Meclis Üyesi Muhittin Bayar’ın  Face üzerinden bu gazetecinin ismini yazarak dikkatleri iftiralarına çekip bize gözdağı vermek istediğine tanık olduk. Yalancı şahit olan kişinin Esnaf Odası’nın kanatları altına girip, odanın resmi sitesinden bize 7 Şubat MİT kalkışmasının ardından Fetö tarafından ABD’ye çağırılan İzmirli sözde gazetecilerin ağzından sayıp sövdüğünü yaşadık.  Esnaf Odası Başkanı’nın üç maymunu oynadığını gördük.
Yani; kumpas  girişimleri hat safhada.
Ve; talimat aldıklarını anlamak için kahin olmaya gerek yok!
Terör örgütü üyesi olduğu gerekçesi ile 6 yıl 3 ay ceza alan ve cezası Yargıtay’a gidecek olan Burak Oğuz, karar doğru bulunursa, yine hapse girecek!
Tuzağa düşmeyin…
Özellikle Burak Oğuz’un yeniden Belediye Başkanı olacağına inanıp onun kurmaya çalıştığı kumpaslarında yardımcı roller almaktan kaçınmayan kişilere sesleniyorum:
Yapmayın, bu kumpaslara öyle veya böyle destek verenlerden bir gün hesap sorulur!  İnanın bana…
 
Burak Oğuz’a ise söyleyecek bir iki sözüm var!
 
Yaşadıkların, azıcık ders olmalıydı. Bu örgütlere üye olup zenginleşmek  değil de, yüreğinde vatan sevgisiyle fakir kalmak  daha makbuldür.
Mahkemenin son duruşmalarında beni kendi çizdiğin suç çemberine sokmaya çalıştın, yapamadın, yapamazsın da… Benim ardımda küçücük bir pislik olsa, şimdiye kadar çoktan defterimi dürerlerdi…  İftira atmak sana kalmazdı… Onu senin o iki dostun denedi…
Yapma… İnsanın yaşadığı vatanı sevmesi, bu vatanın üzerinde yaşayan insanları sevmesi ve sayması, onlara hizmet edebilmesi en büyük ibadettir.
Sana bu mütevazı halk bu fırsatı verdi ama, Sen bu verilen fırsatı kendi hatalarınla teptin…
Urla’nın yakasından düş…
Masum insanları emellerine alet etme… İlçede insanları birbirine düşürme…
Demokrasiden hele hiç bahsetme!
Allah yolunu açık etsin…  Git işlerini yoluna koy. Senden siyasetçi olmaz. Senden belediye başkanı olmaz. Senden milletvekili olmaz…
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum