GİZLİ İTTİFAK MI?

GİZLİ İTTİFAK MI?

GİZLİ İTTİFAK MI?
03 Ocak 2023 - 20:56

2M İTTİFAKI MI GELİYOR ?
AKŞENER VE İNCE CEPHESİNDE HAREKETLİLİK VAR…
 
 
 
RAHMETLİ Süleyman Demirel siyasette 24 saatin çok önemli olduğunu söylerdi hep…
Ve haklıydı…
 Örneğin Ecevit,Mesut Yılmaz gibi o gün istifa etseydi, 3 gün sonra Kenya’da yakalanan bebek katili Apo’yu Türkiye’ye getiren adam olamayacak ve DSP’yi iktidara taşıyamayacaktı.
Siyaset, dakikaların önemli olduğu bir kavram aslında ve binlerce örnek sayılabilir!
İYİ Parti’yi ana muhalefet partisi yapmayı hedefleyen Meral Akşener’in CHP’nin ulusalcı oylarına göz diktiği aşikar. İyi Parti’nin CHP’yi İzmir’de eritmeyi hedeflediğini yazdığım gün, bazı aklı evveller büyük tepki göstermişti. Ne yazık ki ben haklı çıktım.
Devrimcilerin kalesi Çiğli’de Meral hanımın ünlü bir komando olan rahmetli ağabeyinin heykelini diken  Belediye Başkanı Utku Gümrükçü düşünsün şimdi !!!
MERAL Akşener ulusalcı oyları iyice kontrol atına alabilmek için yeni bir hamle
peşinde. Bana ulaşan kulis bilgilerine göre Memleket Partisi ile yakın temas arayışında.
Kulis haberleri çoğu kez duyumlara dayalı olduğu için doğru çıkmayabiliyor ama kaynaklarım 2M           ( Meral Hanım ve Muharrem Bey ) arasında bir işbirliğinin olduğunu ısrarla vurguluyorlar.
AKŞENER 6 lı masayı yıkar mı ? Böyle bir şey yaparsa altında kalacağını bilecek kadar deneyimlidir Meral hanım. Ancak yine de belli olmaz diyenlerin sayısı da az değil.
Rahmetli Süleyman Demirel’in siyasette her an her şey olabilir sözünü anımsatanlar (Dün dündür, bugün ise bugün) ü de eklemeyi ihmal etmiyorlar. Millet ittifakının adayının açıklanacağı güne kadar her an her şey olabilir mi dersiniz ?
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum