CHPLİ BAŞKAN YÖNÜNÜ ŞAŞIRDI!

CHPLİ BAŞKAN YÖNÜNÜ ŞAŞIRDI!

CHPLİ BAŞKAN YÖNÜNÜ ŞAŞIRDI!
26 Ekim 2020 - 14:29

CHP’Lİ BELEDİYE BAŞKANI UTKU GÜMRÜKÇÜ
TESCİLLİ ÜLKÜCÜ(!) İÇİN PARK AÇTI
 
İZMİR CHP’NİN ELİNDEN KAYIP GİDİYOR !
İZMİR CHP’nin kalesi midir ? Görünürde öyle olsa da hayır ! İzmir, ulusalcı rüzgarların olanca gücüyle estiği vatan ve bayrak aşkıyla yanıp tutuşan insanların yaşadığı bir şehirdir. İzmir, kurtuluş savaşının başlayıp bittiği kenttir ve Atatürk’ün şehridir. Zübeyde annemizin mezarı da İzmir Karşıyaka’dadır. İzmir, kendisine “Gavur” diyerek aşağılamaya çalışanlardan her seçimde intikamını alan kenttir. Seçim sonuçları sizi yanıltmasın. İzmir, asla CHP’nin kalesi, arka bahçesi değildir. Öyle olsaydı takunyacı olduğunu saklamayan Burhan Özfatura İzmir’de iki kez başkan seçilemezdi. Öyle olsaydı Cem Uzan’ın Genç Partisi İzmir’de %19 oy alamazdı. Rahmetli İhsan Alyanak olmasa Adalet Partili “Asfalt Osman” ölünceye dek İzmir’e belediye başkanı olacaktı.
KANDİL’İN Ankara’daki merkezi HDP ile gizli saklı ittifak eden, FETÖ’cü Burak Oğuz’u, tüm uyarılara rağmen Urla gibi bir ilçeden aday yapan CHP İzmir’de eriyor bitiyor. CHP ulusalcı çizgiden uzaklaştıkça bitiyor, eriyor. CHP’li dostlar kızsa da bu ne yazık ki bir gerçek. Üstüne üstlük, bu olumsuzlukların üstüne tüy dikenler de var. Tuncay Özkan’ın kontenjanından önce Narlıdere’ye sonra da Çiğli’ye başkan olan Utku Gümrükçü, Meral Akşener’in tescilli ÜLKÜCÜ(!)  ağabeyinin adını ilçedeki bir parka vermiş. Devrimcilerin kalesi Çiğli’de bilesiniz ki tüm devrimcilerin yüreği sızlıyor. Utku Gümrükçü acaba bir daha ki dönem İyi Parti’den mi aday olacak ?
KISACASI İzmir CHP’nin elinden kayıp gidiyor. Niçin ? Ulusalcı çizgiden uzaklaştığı için. Kemal Kılıçdaroğlu’na duyulan güven sıfıra indiği için.. Kemal bey ! Lütfen gidin artık. Giderken de Atatürk’ü inkar eden il başkanınız Canan Kaftancıoğlu’yla asansör pazarlamacısı Tuncay Özkan’ı da yanınıza alın ve gidin. Siz gitmezseniz CHP baraj altına gidecek. Dost acı söyler ama doğruyu söyler.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum