CHP'NİN ATATÜRKÇÜLERİNE BAKIN!!!

CHP'NİN ATATÜRKÇÜLERİNE BAKIN!!!

CHP'NİN ATATÜRKÇÜLERİNE BAKIN!!!
25 Mayıs 2021 - 11:17

SOYER VE CHP “ İMAMSIZ OLMAZ”DİYOR!
 
Dün CHP’nin İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer, Yarımada turunu Urla’yı teşrif ederek başlattı…
Bu organizasyondan bir gün önce, protokol müdürü, gelip, ziyaret yapılacak yerleri kontrol etti… Artık ne baktı, neyi incelediyse, bizim aklımız ermez!
Efendim Tunç Soyer ekibi hayli kalabalıktı… Muhterem Belediye Başkan eşi, kimilerine göre, “eşbaşkan”  Neptün Soyer de bu kalabalık ekibin içindeydi…
Urla’daki ziyaretler, turlar, beklendiği üzere alışageldiğimiz “Yapacağız, edeceğiz, hallederiz” rutini ile geçti… Başkan’ın Urla turundaki en can alıcı nokta ise; FETÖ’nün Buca İmamı Burak Oğuz’un, CHP İlçe Merkezi ziyaretinde yine başköşede kurulmuş olmasıydı…
Tunç Soyer’in vatandaşlarla yaptığı bazı sohbetlerde 6 yıl 3 ay ceza alan Eski Belediye Başkanı Burak Oğuz’a kumpas kurulduğu yolundaki söylemleri de elbette ilginçti!
Tunç Soyer’in bilmesi gereken nokta şu;
Burak Oğuz olayı ne yazık ki, kumpas filan değil!
Gerçeği kabul etmek, erdemdir! Ben dahil bu kardeş, herkesi kandırdı. Bugün Urla’da seçilmiş bir belediye başkanı yoksa, bunun sebebi başta Burak Oğuz, sonra da CHP’nin Genel Merkezinde görev yapan paragöz idarecilerdir! Bu kardeşin FETÖ ilişkileri konusunda CHP’nin yıllar önce uyarıldığı da ortaya çıktı. Yani CHP bile bile bu FETÖ İmamı’nı aday yapmış, bu anlaşıldı… Acaba ne karşılığında? İşte bunu bilmiyoruz!
 
Fotoğrafa bakınız… FETÖ ilişkileri nedeniyle 6 yıl 3 ay ceza almış Burak Oğuz, CHPli parti yöneticileri, Büyükşehir Belediye Başkanı ve meclis üyeleri ile poz veriyor! Bu fotoğraf hem CHP adına, hem de İzmir adına yapılmış büyük bir yanlıştır! Bu yanlışın altında Tunç Soyer imzası olması da, rezaletin tuzu biberidir!
Tunç Soyer İzmir’i temsil etmektedir…
FETÖcülükten tutuklanmış, ceza almış ve henüz durumu istinaf mahkemelerinde görüşülen bir şahıs ile yan yana olması, İzmir’e ihanettir! CHP’nin temeline ihanettir!
Efendim Kılıçdaroğlu Burak Oğuz’u kabul etmiş!
O da muamma ama, eğer gerçekten o ziyaret fotoğrafları gerçek ise, bu da Kemal Kılıçdaroğlu’nun ihanetidir. Ancak benim öğrendiğim kadarı ile Kemal Kılıçdaroğlu bu arkadaşla görüşmeyi reddetmiş! Fotoğraflar eski imiş! Bilemem…
Tunç Soyer ve CHP en azından İstinaf sonucunu beklemeliydiler!
Parti İlçe Merkezi’nde çekilmiş bu fotoğraf, demokrasi aşığı İzmirliler’e hakarettir!
Ve dikkat edin, bir tane delikanlı meclis üyesi, parti yöneticisi olmadığını görün…
Gerçekten Atatürkçü, gerçekten delikanlı, gerçekten laik, gerçekten Cumhuriyete bağlı bir kişi, bu fotoğrafta yer almaz. Alamaz… CHP’den bu sebeple atılmak bile olsa sonuç, “Ben bu işte yokum arkadaş” der, basar gider!
Ama bunlar demiyor… Bakınız fotoğrafa… Bu fotoğrafta bulunan herkesin bir menfaat hesabı var…
 
Tunç Soyer’e birkaç sözüm olacak;
Sen İzmir’e ihanet ediyorsun birader… Yaptığın her işin altından bir çapanoğlu çıkıyor…  Belediye başkanlığı çav bella oynamakla olmuyor!
CHP’ye zarar veriyorsun… Aziz Kocaoğlu’ndan kurtulduğu için sevinen ve yağmurdan kurtulduğunu zanneden İzmir’in üzerine dolu yağdırıyorsun. Seni kim yönlendiriyorsa kurtul onlardan Tunç, kurtul!
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum