CHP KURTULMADAN TÜRKİYE KURTULAMAZ

CHP KURTULMADAN TÜRKİYE KURTULAMAZ

CHP KURTULMADAN TÜRKİYE KURTULAMAZ
31 Ekim 2020 - 12:54

KURTULUŞUN LİDERİ MUHARREM İNCE
 
 
 
Pusulasının doğru dürüst çalışıp çalışmayacağı da, ahşap gövdesinin Karadeniz’in hırçın dalgalarına dayanıp dayanmayacağı da bilinmiyordu… Bandırma Vapuru’nun yolcuları için bunlar çok önemli değildi. Atatürk ve arkadaşları, zaten o vapura “Ya istiklal ya ölüm” diyerek binmişlerdi. Onlar için söz konusu vatan ise;  gerisi teferruattı…
Muharrem İnce de, eski emektar bir otobüs, kendisine inanan bir avuç inançlı adamla düştü Anadolu yollarına… Anlayacağınız; Bandırma Vapuru, Bandırma Otobüs’ü olmuştu. Cumhuriyet ve Cumhuriyet Halk Partisi, rahmetli Atatürk’ün en büyük iki eseridir. Laik Cumhuriyet en son 15 Temmuz’da Amerikan ajanı, elleri kanlı bir imamın satılmış köpeklerince  saldırıya uğradı. CHP ise bu gün işgal altında.  “Mustafa Kemal’in askerleriyiz” diyenlere karşı çıkan, “Atatürk” demeyi reddeden bir il başkanı var İstanbul’da. Ama, Genel Başkan Kılıçdaroğlu’ndan hala bir ses yok! “CHP Vakıf olmalı” diyen adam örgütten sorumlu Genel Başkan Yardımcısı. Mustafa Kemal Atatürk’e “Kefere” diyen adam bu partide milletvekili. Tekke ve zaviyelerin açılmasını isteyen adam Kılıçdaroğlu’nun yardımcısı. Pazarlamacı Tuncay Özkan, Kemal Bey’in gözbebeği.
CHP kurtarılmadan, Türkiye kurtulamaz… Türkiye düze çıkamaz. Artık safları belli etmek zamanıdır.  Birilerinin avazı çıktığı kadar “Kral çıplak” demesinin vaktidir. Kurtuluşun lideri  ise şu an itibarıyla Muharrem İnce’dir. CHP ancak İnce ile hedefe ulaşabilir…  Varsıl bir adam değilim. Öyle çok param pulum yok. Ama hiçbir karşılık beklemeden, çıkar hesabı yapmadan, tüm gücümle Muharrem İnce’nin yanında olacağım. Sahibi olduğum Yeni Demokrat İzmir Gazetesi ve 45 yıllık gazetecilik birikimimle, üzerime düşeni yapmanın bir borç olduğunu biliyorum. Bu borç Atatürk’e ve onun kurduğu Cumhuriyet Halk Partisi’ne olan bir borçtur. Bunu ödemek istiyorum.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum