CHP DÖKÜLÜYOR...

CHP DÖKÜLÜYOR...

CHP DÖKÜLÜYOR...
24 Kasım 2020 - 13:07

Bir süredir, Menemen ile ilgili iddialar ortada dönüp duruyordu… Halkın şikayetleri Belediye Başkanı Serdar Aksoy ve ekibinden yaka silkecek boyuta ulaşmıştı…   Ve gerçek şu ki; Serdar Aksoy yakayı belediye çalışanlarına fena halde kaptırmıştı. O kadar ki; artık sözü bile geçmez hale gelmişti…
Şikayetlerin bir kısmını yazdım. Serdar’ı  yüz yüze uyardım…  Belediyeye iş yapanlar paralarını alamıyorlar ama, garip satın almalar(!)“trink” para ile yapılıyordu…  Serdar Aksoy bir yılda, ipin ucunu kaçırmıştı… Namuslu girişimciler Menemen Belediyesi’nden paralarını alabilmek için icralarda uğraşadursun, diğer taraftan “indiragandi” ödemeleri anında görüntü veriyordu…
Sonunda beklenen oldu…
Şikayetler ayyuka çıkıp, deliller ortaya konunca, polis harekete geçti ve operasyonu başlattı…
Sonunda içlerinde Belediye Başkanı ve yardımcılarının da olduğu 11 kişi birkaç günlük gözaltından sonra tutuklandı…
Hayırlı uğurlu olsun. CHP İzmir’de bir ilçeyi daha kaybetti…
Şimdi durumun analizini yapalım!
İddialara bakarsak ve bu iddiaların doğru   olduğunu varsayarsak  Serdar Aksoy’un belediye başkanı olmak için ne kadar para harcadığını sorgulamamız gerekiyor!
CHP’deki adaylık borsasını bilmeyen yok. Kalitenin bu kadar düşmesinin tek nedeni Ankara’ya çanta götürmeyenin aday yapılmadığıdır. Şöyle bir mantık kurabiliriz; aday olmak için parayı basan belediye başkan adayları makama oturunca, zararlarını böyle çıkartmaya çalışıyorlar. Serdar Aksoy’un CHP’de disiplin kuruluna kesin ihraç talebi ile sevk edildiğini ve partiden atılacakken istifa ettiğini biliyoruz… Ona tavsiyem, faydalı bir iş yapıp, adaylık sürecinin ağır bedelinin onu bu duruma getirip getirmediğini kamuoyu ile paylaşmasıdır!
 
Dikkatlerimizi çeken bir ayrıntıya da değinmeden edemeyeceğim. Menemen Belediye Başkanı Serdar Aksoy, emniyete seyahat bavulu ile birlikte gitti… Yani?
Başına gelecekleri bildiğinden donunu, atletini, pijamasını çantasına koymuş, hazırlıklı olarak yola çıkmış…  İddiaları doğrular gibi…
Güler misin ağlar mısın?
…………………
DEVLET KESTİRSİN ÖNERİSİ!!!
CHP’de komiklikler biter mi?
Milletin ekonomik krizden, hızla yayılan salgın hastalıklardan beli bükülürken, partinin Gençlik Politikalarından sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Gökçe Gökçen hanımefendi, herkesi kurtaracak bir öneri ortaya attı. O da şu:
“Transların hormon tedavisinde kullandıkları ilaçların ve kestirme ameliyatlarının devlet tarafından karşılanması”
İşte  Türk gençliğini kurtaracak bir öneri…
Tam zamanı… Onca bebe milyonluk tedavi gerektiren hastalıklardan kurtulmak için milletten yardım toplarken, binlerce genç eğitim için para bulamazken… Gökçen Hanım’ın dediği gibi kestirme işine yönelmek çok gerekli…  Hem de acil!
Kurtuluş safraları atmakta…
Haydi hayırlısı…
 
 
 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum