CHP'DEKİ MAFYA KRİZİNİN ANALİZİ

CHP'DEKİ MAFYA KRİZİNİN ANALİZİ

CHP'DEKİ MAFYA KRİZİNİN ANALİZİ
19 Kasım 2020 - 12:29

ÜLKÜCÜ KOMANDO İÇİN PARK AÇIP BÜST YAPTIRANLARI KINAMAYANLAR DÜŞÜNSÜN!
 
ÇAKICI VE CHP
 
Çakıcı’yı ağırlayan Edirne Belediye Başkanını CHP’den atmayanlar utansın!
 
 
 
Geçmişte, TÜRKBANK’ı almak isteyen Kanal 6’nın patronu Korkmaz Yiğit’in ardındaki güç olarak ortaya çıkan Alaattin Çakıcı, daha sonra da o dönem başbakan olan Tansu Çiller’i hedef almıştı. Çakıcı’nın Flaş TV’deki canlı yayında söylediklerinden sonra bu televizyon Özer Çiller’in organizasyonu ile basıldı. O günleri hem Kanal 6’da, hem de Flaş TV’de aktif görev yapan bir gazeteci olarak bizzat içinde yaşadım.  Şimdi hayatında beyaz bir sayfa açtığını söyleyen Alaattin Çakıcı’nın CHP Lideri’ne sokak jargonuyla sarf ettiği sözler ve tehditler asla kabullenilemez…  CHP’den bu konuda öyle aman aman bir tepki gelmemesi ise çok düşündürücü. CHP örgütlerinin ortalığı inletmesi gerekirken bu sessizlik niye? Bunun bir tek izahı var: Kemal Kılıçdaroğlu CHP’de etkinliğini ve gücünü yitirmiş! CHP örgütleri özgül ağırlığını kaybeden Kılıçdaroğlu’na artık kerhen sahip çıkıyor.
CHP’de sıkıntı ve skandallar sürüyor! Çiğli gibi, CHP’nin ve devrimcilerin kalesi olan bir ilçede Belediye Başkanı Utku Gümrükçü Meral Akşener’in 12 Eylül öncesi ünlü bir komando olan ağabeyi için büst yaptırıp, park açıyor! CHP Genel Merkezi’nden tık yok!  Kılıçdaroğlu’nu tehdit eden Alaattin Çakıcı on gün önce CHPli Edirne Belediyesi’nde krallar gibi karşılanıyor… Bu rezalete de çık yok!  Soruşturma açıldığı söylense de sonuç yok!  Edirne ve Çiğli Belediye Başkanlarını kim, nasıl ve niçin atadı?
FETÖcü olduğu yargı tarafından tescillenen Urla Eski Belediye Başkanı Burak Oğuz’u kim aday yaptı? CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel, “Çetelere karşı sonuna dek mücadele edeceğiz” demiş! FETÖcü Burak Oğuz’u, tüm uyarılarımıza rağmen destekleyip, avukatlığını yapan sen değil misin Deniz Yücel? Kılıçdaroğlu Alaattin Çakıcı’ya karşı daha etkin korunmak için bence Deniz Yücel’den yardım istesin.  İzmir İl Başkanı da, mafyanın hukuk işlerini takip edip, karanlık dünyayı iyi bilen o isme gitsin! O ismi ben yazmayayım, çünkü tüm İzmir biliyor!
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum