CHP ARTIK TEK BAŞINA

CHP ARTIK TEK BAŞINA

CHP ARTIK TEK BAŞINA
11 Mart 2021 - 12:32

BEKLENEN OLDU…
İYİ PARTİ YEREL SEÇİMLERE TEK BAŞINA GİRECEK…
 
UTKU’NUN NUTKU TUTULDU!…
 
Atalarımız, “Perşembe’nin gelişi, Çarşamba’dan bellidir” demiş… Yine haklı çıktılar!
İYİ Parti’yi kanatları altına alıp, büyüten, kollayan CHP, İzmir’den gelen haberle şok yaşıyor.  İYİ Partili milletvekilleri Aytun Çıray ve Müsavat Dervişoğlu partilerinin bundan böyle yerel seçimlere kendi adaylarıyla gireceklerini açıklarlarken İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer’i de, başarısızlıkla suçlayıp şişlediler!
 Bu satırların yazarı bir süre önce yazdığı, “CHPli başkanları bekleyen tehlike” başlıklı yazısında bu günleri görmüş, Meral Akşener’in ünlü bir komando olan ağabeyi için büst yapıp park açan Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü’ye “kendine gel” diye seslenmişti.  Ne oldu Utku Bey? İyi Parti’nin aldığı bu karardan sonra nutkun mu tutuldu? O park ile büst, artık senin utanç madalyandır. Bakalım, Çiğli’de CHP’ye gönül veren devrimcilerin yüzüne nasıl bakacaksın?
Kendi öz evlatlarını dışlarken Saadet Partili Cihangir İslam’ı transfer edip rozet takan CHP, yanlış üzerine yanlış yapmayı sürdürüyor. “CHP’nin yegane eseri Anıtkabir’dir” deme küstahlığını gösteren Cihangir İslam, CHP’ye hayırlı olsun! 
Kılıçdaroğlu ve ekibi bu gidişle CHP’yi barajın altına çekecek. Dost acı söyler ama doğruyu söyler… Yazık çok yazık.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum