BU PROGRAMI İZLEYENLER HAYRETE DÜŞECEK!

BU PROGRAMI İZLEYENLER HAYRETE DÜŞECEK!

BU PROGRAMI İZLEYENLER HAYRETE DÜŞECEK!
04 Eylül 2019 - 21:33

Sosyal Medya, “aslan” gibi bir programla tanışıyor!
İzmir’in gerçek gazetecilerinden Mutlu Tuncer ve Ender Coşkun bir araya gelerek, yeni yayın stüdyolarında muhteşem bir program ortaya çıkardılar. Programın ismi “BASIN ÇAMAŞIRHANESİ”
Programın sloganı ise hayli anlamlı: “KENDİSİNİ DOKUNULMAZ  ZANNEDENLERE DOKUNAN PROGRAM”
İki gazetecinin, çok ilgi göreceğini umduğumuz programlarının ilk bölümü bu gün yayın için özel kurulan stüdyoda gerçekleştirildi.  Önümüzdeki hafta sosyal medyada olacak programın konusu, herkesi “şok” edecek nitelikte. Peki gazeteciler bu program için ne dediler? İşte kısa açıklamalar:
 
ENDER COŞKUN: “Böyle bir programa Türkiye’nin ihtiyacı vardı. Bizi izlmeyenler gerçek gazeteciliği unutmuş veya gerçek gazeteciliğin unutturulmuş olduğunu fark edecekler. Bizim  ilkemiz ‘KİMSE DOKUNULMAZ DEĞİLDİR!’ Zaten programımızın sloganı da bu. “Kendisini dokunulmaz zannedenlere dokunan program”
 
MUTLU TUNCER: “Bir aydır hazırlıklarını sürdürdüğümüz program, önümüzdeki hafta ortasında yayınlanacak. Konular ilginç ve şaşırtıcı. Halka anlatılmayan detayları belgeleri, tanıkları ile sunmayı amaçlıyoruz. Gerçekten unuttuğumuz bir tarzı canlandırıyoruz. Kimse dokunulmaz değildir. Kimse kendisini kral, padişah, zannetmesin. Demokratik bir ülkede yaşıyoruz ve kim olursa olsun herkesin eşitliğine inanıyoruz. Zıvanadan çıkanlar bu programın konusu olacaklar.”
 

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Zafer Cengiz
    8 ay önce
    Akıl ve Yaşam prensiplerini kirleten "kişi ve ortamları yıkayarak temizlemek" Fırçalansa bile mümkün müdür acep? :)